Posao limara u Minhenu. Odlična plata iznad njemačke tarife, pomoć oko pronalaska stana, plaćeno penziono i zdravstveno osiguranje itd - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / GRAĐEVINARI / Posao limara u Minhenu. Odlična plata iznad njemačke tarife, pomoć oko pronalaska stana, plaćeno penziono i zdravstveno osiguranje itd
golubovi na krovu

Posao limara u Minhenu. Odlična plata iznad njemačke tarife, pomoć oko pronalaska stana, plaćeno penziono i zdravstveno osiguranje itd

Građevinski limar (m/ž)
München, Njemačka
STIC GmbH
Web: http://www.stic-dach.de
STIC Dach je firma koja se s preko 30 godina iskustva pokazala kao pouzdan partner za sva pitanja vezana za krovove. Bilo da se radi o izradi krovova, renoviranju, toplinskoj izolaciji, održavanju ili hitnim popravcima, nudimo prvoklasnu uslugu na jednom mjestu.

Opis posla
Zapošljavamo iskusne građevinske limare (m/ž) za rad u Münchenu.
Uvjeti

  • radno iskustvo na limarskim poslovima
  • pouzdanost i sposobnost samostalnog rada

Što nudimo

  • zapošljavanje u njemačkoj Firmi sa skoro 30 godina postojanja
  • odličnu plaću iznad njemačke tarife
  • ugovor na neodređeno vrijeme (dugoročni radni odnos)
  • plaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje u Njemačkoj
  • godišnji odmor u skladu s njemačkim zakonima
  • pomoć oko smještaja

Prijavu nam pošaljite putem e-maila
info@stic-dach.de ili nas nazovite na 0049-179-4984696

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos

LINK ZA PRIJAVU

Potrebno više tesara, zidara i armirača za rad u Njemačkoj, smještaj i prevoz osigurani

Opis radnog mjesta Mjesto:Njemačka / Frankfurt BerlinVrsta zaposlenja:Stalni radni odnosRadno vrijeme:Puno radno vrijemeO poslodavcu:Kontakt broj:+385911118118Opis …