Potrebno više tehničkih radnika na proizvodnji i održavanju bazena. Smještaj osiguran, Plata od 2.150 € – 3.500 € (mjesečno bruto). - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / OSTALI POSLOVI / Potrebno više tehničkih radnika na proizvodnji i održavanju bazena. Smještaj osiguran, Plata od 2.150 € – 3.500 € (mjesečno bruto).

Potrebno više tehničkih radnika na proizvodnji i održavanju bazena. Smještaj osiguran, Plata od 2.150 € – 3.500 € (mjesečno bruto).

Tehnički radnik (m/ž)
München, Njemačka

Desjoyaux Pools GmbH
Adresa: Erdinger Str. 2, D-85375 Neufahrn bei Freising

Desjoyaux Pools Freising GmbH je podružnica francuske Firme Piscines Desjoyaux SA sa sjedištem blizu Minhena. Uvršteni među najveće proizvođače bazena na svijetu, Desjoyaux Pools Freising prodaje bazene, kao i dodatne bazenske proizvode.

U Njemačkoj tražimo, odmah:

Tehničkog radnika (m/ž)

Opis posla:

Instalacija, konfiguracija i uspostavljanje Desjoyaux bazenske tehnike
Održavanje; popravak; jasna usmjerenost prema klijentu
Pružanje pomoći stalnim klijentima i obavještavanje oko usluga i proizvoda
Uvjeti:

Tehnička znanja i sposobnosti
Poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
Vozačka dozvola B kategorije
Nudimo:

Smještaj
Dodatna edukacija, koje se održava u našem vlastitom edukativnom centru
Redovna plaća; sigurno i stalno radno mjesto u rastućem okruženju
Plata od 2.150 € – 3.500 € (mjesečno bruto)
Intervju za posao održat će se u Zagrebu .

Izvor: moj-posao.net

Nije šala, Njemačka definitivno želi uvesti porezne olakšice za strane radnike?

Sve glasnije se njemačka privreda tuži na nedostatak stručne radne snage. Kako bi privukla radnike …