Potreban ekonomista za rad u Nemačkoj. Vođenje knjiga (Buchhaltung), pisanje ulaznih i izlaznih računa. Plata: 3000 eura bruto. Smeštaj: Obezbeđen (košta 300 eura mesečno); Godišnji odmor: Plaćeno 25 dana godišnjeg odmora. - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / POČETNA / Potreban ekonomista za rad u Nemačkoj. Vođenje knjiga (Buchhaltung), pisanje ulaznih i izlaznih računa. Plata: 3000 eura bruto. Smeštaj: Obezbeđen (košta 300 eura mesečno); Godišnji odmor: Plaćeno 25 dana godišnjeg odmora.

Potreban ekonomista za rad u Nemačkoj. Vođenje knjiga (Buchhaltung), pisanje ulaznih i izlaznih računa. Plata: 3000 eura bruto. Smeštaj: Obezbeđen (košta 300 eura mesečno); Godišnji odmor: Plaćeno 25 dana godišnjeg odmora.

Potreban ekonomista za rad u Nemačkoj.
Firma: Wuks Bau GmbH;

Mesto rada: Hamburg;
Opis posla: Vođenje knjiga (Buchhaltung), pisanje ulaznih i izlaznih računa, sklapanje ugovora sa radnicima i firmama, te ostali kancelarijski poslovi

Plata: 3000 eura bruto;
Radno vreme: 40 sati nedeljno (nije strogo definisano, može doći do promena);
Smeštaj: Obezbeđen (košta 300 eura mesečno);
Godišnji odmor: Plaćeno 25 dana godišnjeg odmora.
Intervju: Neophodan je intervju sa poslodavcem.
Uslovi prijave:
– Posedovanje nemačke radne dozvole ili EU papira;
– Iskustvo minimum 1 godina;
– Poznavanje nemačkog jezika na nivou B1 (poslodavac plaća dalje usavršavanje);
– Poznavanje excela i worda.
Za više informacija, javite se na broj +381 65 623 6226 ili direktno u inbox na facebook stranici agencije “Schaler”.

U SLUČAJU DA ŠTEDITE NOVAC U NJEMAČKOJ BANCI, ONDA MORATE BITI OPREZNI: Evo zašto ovaj iznos štednje nikako ne smijete preći.

Vrlo malo ljudi zna da previše štedjeti nije dobra stvar. Sljedeći iznos nikada ne smije …