König GmbH & Co KG zapošljava Elektroinstalatere u Njemačkoj - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / ELEKTROTEHNIKA / König GmbH & Co KG zapošljava Elektroinstalatere u Njemačkoj
posao elektricara u njemackoj

König GmbH & Co KG zapošljava Elektroinstalatere u Njemačkoj

König GmbH & Co KG je privatno njemačko preduzeće, koje se od 1965. godine bavi proizvodnjom i zapošljava radnike različitih struka po cijeloj Njemačkoj. Sa 17 kancelarija u Njemačkoj i više od 1.600 redovno zaposlenih, König je vodeći ponuđač alu profila i jedna večih agencija za privremeno zapošljavanje i ustupanje radnika, sa sjedištem u Njemačkoj

Elektroinstalater

Opis posla
– montaža elektro vodova, svjetiljki i pogonskih sistema
– montaža prijamnih naprava i komunikacijskih komponenata
– održavanje i servisiranje elektro naprava
– kućne i industrijske instalacije, novogradnje, sanacija starih objekata, branje nacrta
Uslovi
– završena škola u struci (nije obavezno),
– radno iskustvo (1-3 god.),
– EU državljanstvo ili radna viza
– timski rad,
– ozbiljnost,
– osnovno znanje njemačkog jezika,
– osobni prijevoz (vlastito vozilo ili javni prijevoz).
Što nudimo
– redovno dugotrajno zaposlenje u Njemačkoj,
– ugovor na neodređeno vrijeme,
– zapošljavanje za puno radno vrijeme,
– odlična plaća, dodatci za regres i božićnicu,
– naknada za troškove i pomoć kod pronalaženja smještaja.

Ako ste zainteresovani za posao elektroinstalatera, na oglas se možete prijaviti na dnu stranice

Zaniteresirani mogu poslati životopis na hrvatskom ili njemačkom jeziku putem linka za Brzu prijavu ili nazvati +386 2 610 822.

Adresa kancelarije u Mariboru: Ulica talcev 24, 2000 Maribor

Više o nama možete saznati na:

www.koenig-fachpersonal.de
www.koenig.si

U slučaju da ste zinteresovani za druge poslove iz oblasti elektrotehnike, možete ih pregledati ovdje

Ako se u potrazi za poslom u Njemačkoj iskoristite ovu priliku: Plaće do 2.600 eura + bonusi, na oglas se mogu prijaviti i NON-EU državljani:

Njemačka je već dugi niz godina idealna destinacija u kojoj mnogi strani državljani, a među …