Potrebno više električara u Njemačkoj kao i u drugim zemljama EU. - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / ELEKTROTEHNIKA / Potrebno više električara u Njemačkoj kao i u drugim zemljama EU.
pazi elektricar

Potrebno više električara u Njemačkoj kao i u drugim zemljama EU.

Electro Systems d.o.o.
www.elesys.hr

Električar (m/ž)

Mjesto rada: Njemačka

Rok prijave: 16.01.2019.
Electro Systems d.o.o
Adresa: Jalkovečka 10a, 42000 Varaždin
Web: http://www.elesys.hr
Tel.: 0038542631509

Opis posla

Zbog povećanja obima posla tražimo električare (m/ž) sa iskustvom, za rad u Njemačkoj (prvenstveno) kao i u drugim zemljama.

Uvjeti
znanje i iskustvo u sljedećim područjima: montaža kućnih i industrijskih instalacija, automatika i montaža elektro ormara
minimalno 1 godina iskustva u istom ili srodnom području rada
KV, VKV, SSS – stručna elektrotehnička škola
Poznavanje njemačkog jezika (razumijevanje i komunikacija), a poznavanje svakog drugog jezik je dobrodošlo.
timski rad
pouzdanost, točnost i marljivost
spremnost na rad u inozemstvu
vozačka dozvola B kategorije (obavezno)

Po prijavi, kandidati će biti obaviješteni o održavanju razgovora s poslodavcem.

Stručna sprema:
KV, VKV, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:
1 GODINA

Jezici:
Njemački

Vrsta zaposlenja:
Stalni radni odnos

Sjedište firme
Marina Držića 30, 42000 Varaždin
e-mail: info@elesys.hr

Poslovni ured
Jalkovečka 10a, 42000 Varaždin
Tel. +385 42 63 15 09
Tel. +385 98 193 93 21

mr. Mario Hajdin, ing.
Direktor

Ako se u potrazi za poslom u Njemačkoj iskoristite ovu priliku: Plaće do 2.600 eura + bonusi, na oglas se mogu prijaviti i NON-EU državljani:

Njemačka je već dugi niz godina idealna destinacija u kojoj mnogi strani državljani, a među …