Potrebno više električara / elektromontera u Njemačkoj, Mjesečna plata: 1.675,00€ - 2.230,00€ - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / ELEKTROTEHNIKA / Potrebno više električara / elektromontera u Njemačkoj, Mjesečna plata: 1.675,00€ – 2.230,00€
visok napon

Potrebno više električara / elektromontera u Njemačkoj, Mjesečna plata: 1.675,00€ – 2.230,00€

Električar / elektromonter (m/ž)
Njemačka

MT MONTAGE s.r.o.
Adresa: Gusevova 26, 82109 Bratislava
Web: http://www.mtmontage.eu

Opis posla
Tražimo samostalne električare / elektromontere (m/ž) za rad u Njemačkoj i drugim zemljama po Europi.

Rade se kućne instalacije, industrijske instalacije, autoindustrijske instalacije i instalacije u velikim zgradama, razni priklopi ormara i ostalo.
Uvjeti
– radnik mora imati hrvatske papire (osobna iskaznica ili putovnica) ili druge EU dokumente

Molimo da se potencijalni kandidati javljaju putem linka za prijavu i da pošalju kopije svih svojih dokumenta, certifikata, diploma o završenom školovanu i vozačku dozvolu.

Stručna sprema: NKV, PKV, KV, Srednja stručna sprema
Potrebne godine iskustva: 2-3
Jezici: Njemački (osnovno), Engleski (osnovno)
Vozačka dozvola: B
Što nudimo
– plaćen prijevoz iz naše firme do gradilišta gdje se radi
– plaćen smještaj za vrijeme kad radnik radi
– prijava ide na našu slovačku firmu
– ručni alat (daje firma) – radnik zaduži ručni alat (radnik može imati svoj alat ako želi)
– zaštitno odijelo, zaštitne cipele i šljem
– početna satnica je od 9,00€/h do 12,00€/h (zavisi sve od predznanja radnika šta sve zna radit), plata zavisi i od odrađenih mjesečnih sati od 1.675,00€ do 2.230,00€

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Na oglas se možete prijaviti OVDJE

ili na e-mail: info.mtmontage@gmail.com

Njemačka se vraća: Neočekivan rast privatnog sektora, brojke iznad očekivanih

Privatni sektor u Njemačkoj je tokom ovog mjeseca imao neočekivan rast, što je potaknuto solidnim …