Potrebno više radnika u Njemačkoj raznih kvalifikacija ( monteri u autoindustriji, električari, bravari, zavarivači, viljuškaristi itd) - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / BRAVARI,CJEVARI I SLIČNO / Potrebno više radnika u Njemačkoj raznih kvalifikacija ( monteri u autoindustriji, električari, bravari, zavarivači, viljuškaristi itd)
rukovanje

Potrebno više radnika u Njemačkoj raznih kvalifikacija ( monteri u autoindustriji, električari, bravari, zavarivači, viljuškaristi itd)

Posao u Njemackoj (m/ž)
Država: Njemačka
Grad: Biberach, Ehingen i okolica
Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos
Radno vrijeme: Puno radno vrijeme
Broj izvršitelja: Više od 10
Potrebna stručna sprema: SSS – srednja stručna sprema
O poslodavcu:Personal Service Pse

Opis radnog mjesta:
Trenutno aktualna slobodna radna mjesta:

Pomocni radnik/ca (m/z) u autoindustriji Automehanicar/ka (m/z)

Vozac/ica viljuskara (m/z)

Elektricar/ka (m/z)

Rukovatelj/ica strojevima ( m/z)

Vodo i plinoinstaler/ka (m/z)

Bravar/ka Monter/k Varioc/Zavarivačica (m/z)

Radnik/ca u skladistu (m/z)

Samo radnici sa EU papirima

Potrebna znanja i vještine:
Za prijavu pošaljite CV sa svojom slikom na mail :

kontakt@pse-personal.de

Ukoliko ne pronalazite željeno radno mjesto u našim trenutno objavljenim oglasima, obratite nam se slobodno svojom inicijalnom zamolbom. Rado ćemo Vas kontaktirati i vidjeti sa Vama mogućnosti koje smo Vam spremni ponuditi.

Dodatne pogodnosti:
UVJETI:

• Minimalno znanje njemačkog jezika

• Vozačka dozvola B kategorije

• Dobre organizacijske sposobnosti

• Odgovornost

NUDIMO:

• Stimulativna primanja

• Ugodna radna atmosfera

• Fleksibilno radno vrijeme

• Dinamičan posao

Na oglas se možete prijaviti OVDJE

Ako se u potrazi za poslom u Njemačkoj iskoristite ovu priliku: Plaće do 2.600 eura + bonusi, na oglas se mogu prijaviti i NON-EU državljani:

Njemačka je već dugi niz godina idealna destinacija u kojoj mnogi strani državljani, a među …