Posao u Njemačkoj za brodske električare - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / ELEKTROTEHNIKA / Posao u Njemačkoj za brodske električare
logo riadriaworks

Posao u Njemačkoj za brodske električare

Brodski električar (m/ž)

Poslodavac:RIAdria Works j.d.o.o.
Mjesto rada:Njemačka
O poslu
Opis radnog mjesta: RIAdria Works j.d.o.o. je agencija za zapošljavanje koja za svoje njemačke partnere traži više radnika

Zapošljavamo:

Glavne dužnosti i odgovornosti:

  • brodske instalacije
    Vrsta posla: stalni radni odnos
    Županija: Inozemstvo
    Država: Njemačka
    O zaposleniku
    Znanja i kvalifikacije: Obavezni uvjeti:
  • obavezni EU dokumenti
  • iskustvo na navedenim poslovima
  • nije potrebno poznavanje njemačkog jezika
  • plaćen smještaj
  • plaćen prijevoz
  • mogućnost trajnog zaposlenja
  • prijava u Njemačkoj
  • dječji doplatak u iznosu 192€ po djetetu

Minimalna stručna sprema: SSS, završena škola elektro smjer

Molimo prijavite se na e-mail:
info@riadriaworks.hr, ili telefonom 051/636-134 ili
091/796-4902
radnim danom od 08-16
Minimalna stručna sprema: Srednja škola
Vozačka dozvola: B
Potrebno radno iskustvo: dvije godine
Kontakt podaci
Naziv poduzeća: RIAdria Works j.d.o.o.
Adresa: Trg Ivana Koblera 2, 51000 Rijeka
Županija: Primorsko-goranska županija
Internet adresa: www.riadriaworks.hr

Izvor: posao.hr

Ako se u potrazi za poslom u Njemačkoj iskoristite ovu priliku: Plaće do 2.600 eura + bonusi, na oglas se mogu prijaviti i NON-EU državljani:

Njemačka je već dugi niz godina idealna destinacija u kojoj mnogi strani državljani, a među …