Potrebno više Elektroinstalatera za rad u Njemačkoj - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / ELEKTROTEHNIKA / Potrebno više Elektroinstalatera za rad u Njemačkoj
rad oko el struje

Potrebno više Elektroinstalatera za rad u Njemačkoj

RM-LH d.o.o.
Elektroinstalater (m/ž)
RM-LH d.o.o. Zenica je firma koja je dugi niz godina uspješno zastupljena na projektima u Saveznoj Republici Njemačkoj (www.rmlh.ba)

ELEKTROINSTALATER (m/ž)
(rad na projektima u Saveznoj Republici Njemačkoj)

OPIS POSLOVA:
Izvođenje elektroinstalacija u stambenim, poslovnim i industrijskim objektima:
Trasiranje i polaganje kablovskih regala
Trasiranje i polaganje električnih instalacija
Ožičavanje elektro ormara i instalacija elektro opreme
Dijagnostika kvarova i verifikacija ispravnosti instalacija
Praćenje i izgradnja električnih instalacija u automatiziranim postrojenjima
Puštanje automatiziranih mašina u pogon
Čitanje elektro šema i nacrta (šema vezivanja i djelovanja)
Rad na visini
USLOVI (POTREBNE KVALIFIKACIJE, ZNANJA, ISKUSTVA I SPOSOBNOSTI):
Srednja elektrotehnička škola ili SSS – električar ili elektromehaničar
Iskustvo rada u struci (najmanje tri godine)
Poželjna preporuka od prethodnog poslodavca
Poznavanje propisa u izvođenju električnih instalacija
Poznavanje njemačkog jezika, poželjno ali nije uslov
Potreban broj izvršilaca: 30

Prijava treba sadržavati:
Biografija (CV)
Prijavu (CV) dostaviti putem opcije “PRIJAVI SE NA OGLAS” ili na adresu (lično ili putem pošte):
RM-LH d.o.o. Zenica
Zmaja od Bosne bb, Poslovna zona Zenica I
72000 Zenica, Bosna i Hercegovina

ili

RM-LH d.o.o. (poslovnica Sarajevo)
Tešanjska 24 A (Avaz Twist Tower)
71000 Sarajevo, Bosna i Hercegovina

Napomena:
Nepotpune prijave neće biti uzete u razmatranje
Kandidati koji uđu u uži krug bit će pozvani na razgovor

PRIJAVI SE NA OGLAS

Ako se u potrazi za poslom u Njemačkoj iskoristite ovu priliku: Plaće do 2.600 eura + bonusi, na oglas se mogu prijaviti i NON-EU državljani:

Njemačka je već dugi niz godina idealna destinacija u kojoj mnogi strani državljani, a među …