Posao električara u Njemačkoj. Poslodavac osigurava smještaj, osigurava prijevoz sa i na posao, satnica do 9€ bruto + terenski dodatak, organizira dolazak u Njemačku, te jedan povratak na odmor u Hrvatsku, rad na određeno s mogućnosti za stalno zaposlenje - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / ELEKTROTEHNIKA / Posao električara u Njemačkoj. Poslodavac osigurava smještaj, osigurava prijevoz sa i na posao, satnica do 9€ bruto + terenski dodatak, organizira dolazak u Njemačku, te jedan povratak na odmor u Hrvatsku, rad na određeno s mogućnosti za stalno zaposlenje
elektricar

Posao električara u Njemačkoj. Poslodavac osigurava smještaj, osigurava prijevoz sa i na posao, satnica do 9€ bruto + terenski dodatak, organizira dolazak u Njemačku, te jedan povratak na odmor u Hrvatsku, rad na određeno s mogućnosti za stalno zaposlenje

Profesio d.o.o. Hrvatska

Električar (m/ž)
Mi smo Profesio d.o.o., agencija za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju

Za našeg Klijenta, jednu od vodećih hrvatskih graditeljskih tvrtki, tražimo više motiviranih i odgovornih osoba za rad na poziciji:

Električar

Mjesto rada: Njemačka

Opis posla:
elektroinstalacije u industriji, poslovnim prostorima, zgradarstvu
polaganje kablova
montaža kabelskih polica
fina montaža rasvjete, prekidača, utičnica, sustava za kontrolu pristupa i portafona
montiranje razvodnih ormara te spajanje istih
sposobnost čitanja elektroinstalacijskih planova (shema)
obveza pridržavanja sigurnosnih propisa, te propisa vezanih uz zaštitu na radu
funkcionalna ispitivanja sustava i njihovo puštanje u rad
Nudimo:
poslodavac osigurava smještaj
poslodavac osigurava prijevoz sa i na posao
satnica do 9€ bruto + terenski dodatak
poslodavac organizira dolazak u Njemačku, te jedan povratak na odmor u Hrvatsku
rad na određeno s mogućnosti za stalno zaposlenje
Uvjeti:
radna dozvola, odnosno putovnica zemlje članice EU
poželjno iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima
poželjno znanje Njemačkog jezika
Prijaviti se možete putem opcije

“PRIJAVI SE NA OGLAS”.

Izvor: posao.ba

Ako se u potrazi za poslom u Njemačkoj iskoristite ovu priliku: Plaće do 2.600 eura + bonusi, na oglas se mogu prijaviti i NON-EU državljani:

Njemačka je već dugi niz godina idealna destinacija u kojoj mnogi strani državljani, a među …