ELEKTRO NOEL d.o.o. iz Ljubljane traži više Električar / Elektromontera za rad u Njemačkoj - POSAO U NJEMAČKOJ
Home / ELEKTROTEHNIKA / ELEKTRO NOEL d.o.o. iz Ljubljane traži više Električar / Elektromontera za rad u Njemačkoj
trazim posao elektricara

ELEKTRO NOEL d.o.o. iz Ljubljane traži više Električar / Elektromontera za rad u Njemačkoj

ELEKTRO NOEL d.o.o. Ljubljana
Izvor: posao.ba

Električar/Elektromonter (m/ž)
Firmi Noel Elektro sa sedištem u Ljubljani (Slovenija) potreban veći broj radnika na poziciji:

Električar/Elektromonter

Uslovi:
radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
radna viza Slovenije
Opis posla:
izvođenje elektičarskih/elektromonterskih radova u Njemačkoj
Za više informacija pozovite na telefon +38631278941 ili pišite na email adresu: elektro94@hotmail.com

Ako se u potrazi za poslom u Njemačkoj iskoristite ovu priliku: Plaće do 2.600 eura + bonusi, na oglas se mogu prijaviti i NON-EU državljani:

Njemačka je već dugi niz godina idealna destinacija u kojoj mnogi strani državljani, a među …